Price

The price is $8 dollars for one visit and one dog. The price for one visit and two dogs is $11. The price for two visits and one dog is $15. The price for two visits and two dogs is $$18. The price for three visits and one dog is $21. The price for three visits and two dogs is $24 and you repeat this process again.

Shopping cart

0

No products in the cart.

Your Store Page will be filled in as you complete the Launch Course. We recommend having at least a business name and a student added to your store.

Parent/Guardian Sign Up

A parent or guardian is required to set up the vendor account for student. Students can be added as managers for the store once an account is created.

Create an account: Step 1 of 2